Pirmininkavimo rėmėjai

2013 Rugsėjo 24, Atnaujinta 14:15 EET
  • Spausdinti

2012 m. sausį paskelbus kvietimą tapti Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai partneriais, susidomėjimo buvo sulaukta iš daugiau nei 20 bendrovių. Užsienio reikalų ministerija susitarė ir paramos sutartis pasirašė su  19 bendrovių. Bendra visų įmonių parama pirmininkavimui sudaro daugiau nei 2 mln. litų.

Didieji Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai partneriai

Prieš dvidešimt metų įkurta bendrovė „Krasta Auto“ yra automobilių verslo Lietuvoje pradininkė. Bendrovė yra įgaliotoji BMW ir MINI automobilių atstovė Lietuvoje, teikianti naujų ir naudotų BMW ir MINI automobilių, motociklų, motorolerių ir dviračių prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas. Visam pirmininkavimo laikotarpiui bendrovė neatlygintinai suteiks 180 naujų BMW automobilių.

ORLEN LietuvaBendrovė „ORLEN Lietuva“ yra naftos perdirbimo įmonė, valdanti vienintelę Baltijos šalyse naftos produktų gamyklą, naftotiekių ir produktotiekio tinklą bei jūrinį naftos terminalą. Bendrovė yra didžiausia šalyje mokesčių mokėtoja, didžiausia Lietuvos bendrovė pagal pajamas ir viena didžiausių šalies eksportuotojų. „ORLEN Lietuva“ pirmininkavimo metu neatlygintinai teiks degalus lengviesiems automobiliams.

 

 

 

 Bendrovė „Birštono mineraliniai vandenys ir ko“, savo veiklą siejanti su 1924 m., gamina trijų rūšių natūralų mineralinį vandenį - „Vytautą", „Birutę“ ir „Akvilę“. Šie vandenys, naudojant pažangias technologijas ir griežtus kokybės kontrolės metodus, išgaunami Nemuno kilpų regioniniame parke Birštone iš 125 ir 50 m. gylio gręžinių. Bendrovė neatlygintinai teiks mineralinį vandenį visą pirmininkavimo laikotarpį tiek Lietuvoje, tiek ir Briuselyje.

BDC TEO grupė

 

 

 

 UAB Baltic Data Center, 2001 m. įkurta duomenų centrų ir kompleksinių IT valdymo paslaugų bendrovė, yra pripažinta kaip viena geriausių IT paslaugų teikėjų Europoje. Bendrovė, priklausanti TEO LT, AB įmonių grupei, teikia tarptautinio lygmens paslaugas, mažinančias sąnaudas, didinančias IT ir visos įmonės efektyvumą, padedančias suvaldyti riziką. UAB „Baltic Data Center“ pirmininkavimo metu teiks duomenų saugyklos ir atsarginių duomenų kopijų paslaugas.
 

 

 

 
Transportavimo ir sandėliavimo įmonė „DHL Lietuva“, priklausanti koncernui Deutsche Post DHL grupei, teikia krovinių, skubių siuntų, pašto korespondencijos gabenimo ir logistikos paslaugas Lietuvoje bei užsienyje. DHL savo skyrius turi daugiau kaip 220 šalių ir teritorijų visame pasaulyje, tai užtikrina aukščiausio tarptautinio lygio kompanijos statusą pasaulyje. „DHL Lietuva” pirmininkavimo metu gabens pirmininkavimo dovanas bei kitus Lietuvą reprezentuojančiu siuntinius į Lietuvos atstovybes užsienyje.

Pirmininkavimo partneriai ir draugai

G4S„G4S Lietuva“ yra „G4S“,  didžiausios saugos sprendimus teikiančios kompanijos pasaulyje, padalinys Lietuvoje. Bendrovė teikia fizinės, techninės apsaugos, pinigų pervežimo ir tvarkymo, palydos, siuntų pristatymo ir automobilių apsaugos paslaugas. „G4S Lietuva“ pirmininkavimo metu teiks fizinės apsaugos paslaugas.

Apiterapijos centras

Bendrovė „Apiterapijos centras“ gamina lietuviško medaus arbatas ir apikompleksus – medaus ir kitų bičių produktų mišinius be kvapiųjų sintetinių medžiagų ir cheminių konservantų. Bendrovė „Apiterapijos centras“ neatlygintinai teiks medaus arbatą su imbieru, čiobreliais ir pipirmėtėmis.  

Švenčionių vaistažolės

 „Švenčionių vaistažolės“ – viena seniausių vaistažolių perdirbimo bendrovių Pabaltyje ir Europoje, veikianti ir puoselėjanti tradicijas daugiau nei šimtą metų. Bendrovė, gavusi daugybę įvertinimų bei sertifikatų, pirmininkavimo metu teiks juodąją, žaliąją ir vaisinę arbatą bei arbatos dovanėles. 


Kietasis sūris „Džiugas“ – vienintelis lietuviškas sūris, pelnęs 20 tarptautinių įvertinimų ir apdovanojimų.  „Džiugą“ ir kitus užkandžius teiks bendrovė „Žemaitijos pienas“, viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo įmonių Lietuvoje.

Bendrovė „Skonis ir kvapas“, šešioliktus metus gyvuojanti lietuviško kapitalo įmonė, pasaulio kultūras ir tradicijas kviečianti atrasti per skonį ir kvapą, pirmininkavimo reikmėms teiks rankų darbo migdolinius, anyžinius ir imbierinius sausainius.

Daugiau nei 200 Lietuvos ūkininkų ir smulkiųjų perdirbėjų, susivienijusių į kooperatyvą „Lietuviško ūkio kokybė“, pirmininkavimo metu neatlygintinais teiks naminę duoną, kumpį, skilandį ir įvairių Lietuvoje auginamų vaisių sultis.
 

„Švyturys-Utenos alus“, tarptautiniais apdovanojimais įvertintas Klaipėdos aludaris ir pirmaujanti Lietuvos gėrimų pramonės bendrovė, pirmininkavimo laikotarpiu neatlygintinai teiks salyklo girą ir pristatys lietuviško alaus kultūrą.


Įmonių grupė „Alita“, AB, plačiausią alkoholinių gėrimų asortimentą gaminanti įmonė Lietuvoje, pirmininkavimo laikotarpiu neatlygintinai tieks energetinį gėrimą.


Seniausia Lietuvoje konditerijos bendrovė „Rūta“, šiemet švenčianti 100-to metų įkūrimo jubiliejų, pirmininkavimo laikotarpiu tieks įvairių skonių saldainius ir kitus saldumynus.
 

Bendrovė „Lietuviškas midus“, gaminanti tautinio paveldo sertifikatais įvertintus produktus, pirmininkavimo metu neatlygintinai tieks gaiviuosius gėrimus.

 

Bendrovė „Mantinga“, gaminanti šaldytos duonos bei pyrago gaminius ir atvėsintus užkandžius, pirmininkavimo laikotarpiu neatlygintinai teiks sumuštinius, bandeles ir pyragaičius.

Bendrovė „Gerovės“ konservų fabrikas, viena didžiausių daržoves ir vaisius perdirbančių įmonių Lietuvoje, pirmininkavimo metu neatlygintinai tieks uogienes, užtepėles ir medų.
 

Alaus darykla „Gubernija“, veikianti nuo 1665 m., pirmininkavimo laikotarpiu neatlygintinai teiks natūralią duonos girą.
 

„Alma littera“, didžiausia Lietuvoje knygų leidybos ir prekybos įmonių grupė,  pirmininkavimo komandai suteikė nemokamą elektroninio lietuvių-anglų-lietuvių kalbų žodyno prenumeratą.

Bendradarbiavimas

Lietuvos paštas

Pažymėdama pirmąjį Lietuvos pirmininkavimą ES Tarybai, bendrovė Lietuvos paštas išleido proginį pašto ženklą ir pagaminto bei logotipu papuošė penkių atvirukų kolekciją „Linkėjimai iš Lietuvos“. Atvirukais tapusios nuotraukos buvo išrinktos iš daugiau nei 600 fotografijų, dalyvavusių Užsienio ministerijos paskelbtame konkurse.

 

Bendradarbiaujant su Vengrijos užsienio reikalų ministerija kelių neformalių susitikimų svečiams suteikta galimybė paragauti tradicinio vengriško vyno. Daugiau informacijos apie bendradarbiavimą, vyno regionus ir rūšis rasite  čia.
 

Renginių kalendorius

Paieška Visi
Buvęs Kitas
Gruodis 2013
Pr An Tr Ke Pe Še Se
25 26 27 28 29 30
8
14
15
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01 02 03 04 05

Naujienų prenumerata

Apie prenumeratą